Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2019

1.kolo

22.4. - 26.4.

MP Kuřim A Kometa 3:1
MP Obřany A Bosonohy 1:2 ZS
MP Lískovec DDB 1:0
1. třída Dáminec Útěchov 0:6
1. třída Monte Bu Obřany B 1:4
1. třída Kameňáci Kuřim B 2:1 ZS
1. třída Old Boys B Žáci 3:0

 2. kolo

29.4. – 3.5.

MP DDB Obřany A 3:2
MP Bosonohy Kuřim A 0:1
MP Kometa Old Boys A 0:1
1. třída Žáci Kameňáci 2:4
1. třída Kuřim B Monte Bu 2:1
1. třída Obřany B Dáminec 6:0
1. třída Útěchov Popůvky 2:3 ZS

3. kolo

6.5. - 10.5.

MP Old Boys A Bosonohy 1:2
MP Kuřim A DDB 4:0
MP Obřany A Lískovec 1:3
1. třída Popůvky Obřany 0:3
1. třída Dáminec Kuřim B 1:5
1. třída Monte Bu Žáci 0:5
1. třída Kameňáci Old Boys B 3:2

4. kolo

13.5. - 17.5.

MP Lískovec Kuřim A 1:3
MP DDB Old Boys A 0:6 k
MP Bosonohy Kometa 4:1
1. třída Old Boys B Monte Bu 6:0
1. třída Žáci Dáminec 5:0
1. třída Kuřim B Popůvky 3:0
1. třída Obřany B Útěchov 1:0 ZS

 5. kolo

20.5. - 24.5.

MP       Kometa DDB 4:2
MP Old Boys A Lískovec 6:0
MP Kuřim A Obřany A 3:0
1.třída Útěchov Kuřim B 1:4
1.třída Popůvky Žáci 2:3
1.třída Dáminec Old Boys B 0:5
1.třída Mante Bu Kameňáci 1:5

6. kolo

27.5. - 31.5.

MP Obřany A Old Boys A 0:4
MP Lískovec Kometa 2:1ZS
MP DDB Bosonohy 1:4
1.třída Kameňáci Dáminec 4:0
1.třída Old Boys B Popůvky 5:0
1.třída Žáci Útěchov 2:1 ZS
1.třída Kuřim B Obřany B 5:1

7. kolo

3.6. - 7.6.

MP Bosonohy Lískovec 4:2
MP Kometa Obřany A 3:2
MP Old Boys A Kuřim A 2:1
1.třída Obřany B Žáci 0:5
1.třída Útěchov Old Boys B 1:3
1.třída Popůvky Kameňáci 0:2
1.třída Dáminec Monte Bu 0:3

8. kolo

10.6. - 14.6.

MP dohrávky    
MP dohrávky    
MP dohrávky    
1. třída Monte Bu Popůvky 2:1
1. třída Kameňáci Útěchov 4:0
1. třída Old Boys B Obřany B 3:1
1. třída Žáci Kuřim B 2:1

9. kolo

17.6. - 21.6.

MP Lískovec Old Boys A 1:4
MP Bosonohy Kuřim A 4:1
MP Kometa Brno Obřany A  
1.třída Kuřim B Old Boys B 0:6
1.třída Obřany B Kameňáci 4:3ZS
1.třída Útěchov Monte Bu 2:3
1.třída Popůvky Dáminec 5:0

10. kolo

24.6. - 28.6.

MP Old Boys A

Lískovec

2:1ZS
MP Kuřim A Bosonohy  
MP DDB Obřany A  
1.třída dohrávky    
1.třída dohrávky    
1.třída dohrávky    
1.třída dohrávky    

 

2.9. - 6.9.   

MP - 1. Finále   Old Boys A  
MP - o 3. Místo   Lískovec  
MP - o 5. místo Kometa DDB  
1.třída - 1. Finále Old Boys B Kameňáci  
1.třída - o 3. Místo Modřice žáci Kuřim B B  
1.třída - o 5. Místo Obřany B Monte Bu  
1.třída - o 7. Místo Útěchov Popůvky  

 

9.9. - 13.9.    

MP - 2. Finále Old Boys A    
1.třída - 2. Finále Kameňáci Old Boys B