Jdi na obsah Jdi na menu

Zprávy z utkání

Zde můžete zveřejňovat zprávy z utkání Městského přeboru ale také klidně z 1. třídy.

Do nadpisu uveďte utkání a výsledek.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Finále Old Boys A vs Bosonohy

(Richard, 19. 9. 2019 13:20)

První finále nám vyšlo naprosto dokonale a naopak náš soupeř měl den blbec. Terén byl pro oba týmy stejný, takže jsme se několikrát ocitli na zemi. Holt umělka je umělka. Výhra z Bosonoh 0:4 prakticky rozhodla o titulu a v odveta se hrála v kamarádském duchu. Bosonohy změnily dvojky, což jsme očekávali a jejich hra byla výrazně lepší. Náš výkon nebyl nijak zajímavý, prostě jsme hráli, co nám stačilo. Výsledek 2:2 byl už jen kosmetickou tečkou za touhle sezónou. Pro naši obhajobu rozhodla vyrovnanější soupiska a hlavně stabilní úroveň hry. Nezbývá, než se těšit na další sezónu.

Old Boys A - Lískovec 2:1 zs

(Patrik, 27. 6. 2019 17:42)

Nám chyběl Mahoni a Ivoš, Lískovec kompletní. Zápas se hrál za ideálního počasí na koupák. Po úvodních dvojkách byl stav 0:0. Škoda naši první dvojky, kdy jsme vyhráli první set 10:1 a svoji laxností druhý set prohráli. Trojku v kombinované sestavě jsme zaslouženě prohráli. Když jsme vyhráli první odvetnou dvojku, bylo o zápase rozhodnuto. Poslední dvojka skončila opět remízou. Asi nejkvalitnějším zápasem byla závěrečná hra trojic, kdy rozhodl koza svými bloky i útokem ve zlatém setu.

Re: Old Boys A - Lískovec 2:1 zs

(Karel, 27. 6. 2019 18:41)

No můj obdiv všem co hráli, +34 zoncna rumplovala jak vzteklá. Zápas se v závěru stal prestižním bojem o vítězství, když už postup byl rohodnutý, my se pomalu sehráváme s novými posilami a asi jsme odehráli svůj nejlepší zápas. Myslím že všichni shodili nějaké to kilo. Nasazení odpočatého Jirky na poslední trojku překlopilo vítězství na stranu Modřic. Tak zase až po prázdninách

Bosonohy: Kuřim

(Lukáš, 27. 6. 2019 0:34)

Dnešní zápas jsme hráli za úmorného vedra umocněné umělou trávou. Někdy se prolínal boj o výsledek s bojem o holý život :D
Naše první dvojka první set dobře rozehrála, ale po třech chybách v koncovce prohrála. Druhý set kluci z Kuřimi celý vykazili. První set druhé dvojice se vedení dvakrát přelilo, ale konec setu jsme zvládli lépe my. Druhý set jsme celou dobu udržovali náskok a v klidu vyhráli. V trojicích jasně dominoval Michal na síti i bloky a vyhráli jsme. V první odvetné dvojici jsme měli horší příjem a nedostávali jsme se moc k síti na útok, soupeřova dvojice naopak zahrála výborně a jasně vyhrála. V druhé odvetné dvojici jsme celý první set vedli ale po mém neproměněném útoky za 9:8 rozhodoval poslední míč pro nás. Druhý set už byl výrazně pro nás. V poslední trojici jsme zase zahráli výborně a vyhráli. Výsledek 4:1 je pro hosty vzhledem k průběhu hry asi krutý. Na druhou stranu se zdá, že jsme se trošku sehráli a neděláme spoustu chyb jako v úvodu sezony.

Lískovec - Modřice

(Karel, 20. 6. 2019 15:11)

Bohužel utkání poznamenal přesun na neregulérní hřiště, kdy nás podrazil náš domovský sokol. V polovině zápasu stav 1:1 a vypadalo to, že by jsme favorirta mohli potrápit. Pak se nám ale rozpadl přijem a na rozdíl od Modřic nemáme moc možností střídat. Navíc se rozehrál Patrik a výsledkem byly tři porážky v řadě a před odvetou téměř nedohnatelný náskok soupeře. Nejlepší hráči: za nás první dvojka Kuba Michal a za Modřice jednoznačně Patrik

DDB - Bosonohy

(Tom T., 14. 6. 2019 6:46)

Po uvodních dvojkách 1:1, pak jsme trestuhodně promrh(d)ali 3-4 bodovej náskok v každým setu první troky a stejně tak nám nevyšla koncovka prvního setu 4. dvojky. Tím neříkám, že jsem sahali remíze, nebo dokonce vítezství, ale výsledek 1:2 by spíš odpovídal dění na hřišti. Ale po dlouhé době mám pocit, že jsme si zahráli nohejbal..

Re: DDB - Bosonohy

(Lukáš, 17. 6. 2019 13:01)

Souhlas s Tomem, lépe jsme zvládli koncovky a několikrát jsme měli i štěstí. jinak vyrovnané utkání!!

Old Boys A - Lískovec 6:0

(Patrik Iláš, 11. 6. 2019 17:16)

My jsme měli jednu z našich nejsilnějších sestav. Lískovec prý nebyl kompletní. Myslím si, že celý zápas ovlivnila první dvojice, kdy Laťák, Maloň porazili duo Hodinka, Dočkal. Od té doby mi přišel soupeř odevzdaný. I když jsme zkoušeli různé varianty dvojic i trojic, v poklidu jsme si šli pro vítězství.

Re: Old Boys A - Lískovec 6:0

(Karel, 13. 6. 2019 20:18)

No Patriku asi to posuzuješ ze svého úhlu pohledu, např. druhá dvojka tady já s Petrem dáme dohromady cca 115 let a hráli jsme na hranici svých možností, holt už rychleji běhat nebudu a větší ránu už asi taky nedám. Pro nás je fantastický úspěch postoupit mezi čtyři nejlepší, za mámi zůstali páni nohejbalisté o desítky let mladší. Naši mladí jsou limitováni hlavně pracovním vytížením a někdy i zdavím. Tvoje ambice jsou samozřejmě jinde. Pokud ale očekáváš že tuto šalinovou ligu budou hrát jenom borci ligové úrovně jako jseš ty, tak tam moc mančaftů nezbude. Už několik let nechce nikdo ze skupiny B postoupit :-( nebavilo by je to, tak snad by mělo být plus, že pár veteránů je ochotno i za cenu debaklu proti vám vůbec hrát, takže asi tak... Pro naše mladé bude samozřejmě obrovská zkušenost kopnout si v dalších dvou zápasech proti hráčům jako jseš ty. Tak doufám, že si to všichni užijou :-)

Re: Re: Old Boys A - Lískovec 6:0

(Patrik, 13. 6. 2019 22:07)

Taky Tě zdravím Karle :) Už druhý rok jste díky vaši první dvojce postoupili mezi 4 nejlepší a to je chválihodné. A co se týče mojich ambicí? Jsou ty nejvyšší: Udržet se v takové formě, abych mohl hrát se svým synem a nedělal mu ostudu.

Nenahlášený výsledek

(Pavel Lukl Old Boys Modřice B, 10. 6. 2019 11:14)

Útěchov - Old Boys B 1:3

Bosonohy: St. Lískovec

(Lukáš, 4. 6. 2019 21:54)

úvodní dvojice jsme vyhráli, následně jsme ztratili oba sety dobře rozehrané trojky a poměrně jasně i úvodní odvetnou dvojici. Druhá dvojka vyzněla zase jasně pro nás. První set závěrečné dvojice dopadl v koncovce dobře pro nás a ten druhé se už dohrával.

Re: Bosonohy: St. Lískovec

(Karel, 4. 6. 2019 23:52)

Jojo bylo to tak, než jsme si trošku zvykli na umělou trávu bylo skoro po zápase, na a pak nám trošku došly síly, holt dva zápasy za dva dny :-(

Lískovec - Kuřim

(Karel, 3. 6. 2019 21:19)

Oba týmy v plné sestavě, do půlky utkání jsme hráli vyrovnaně, bohužel v odvetách se projevila větší sehranost soupeře. Trošku nám haprovala mezihra tam Kuřim neudělá moc chyb a z toho vyplynul výsledek

Lískovec - Kometa

(Karel, 30. 5. 2019 0:01)

Opět jsme se nešešli v nejsilnější sestavě, z pracovních důvodů chyběl Michal, ale nová posila Robert ho nahradil a první dvojka zůstává stále neporažena. O výsledku rozhodl kolaps druhé dvojky soupeře (Michal, Milan) která nedokázala po vyhraněm prvním setu udržet vedení v setu druhém 5:1 a po našem střídání padla 7:10 - díky Petrovi Jílkovi, poslední trojka rozhodovala o postupu o play off a vyrovnanější sestava na naší straně rozhodla v prodloužení

Obřany A - Starý Lískovec

(Karel, 10. 5. 2019 17:28)

Přes celodenní déšť slušné hřiště, my bez hlavního smečaře, zápasy rozhodovaly pevné nervy v koncovkách. Oba mačafty nadělaly spoustu nevynucených chyb stavy setů z 5:0 na 5:5 pak 9:7 a závěr na 9:10 ve dvojkách byly v zápase běžné. Náš nejlepší hráči Kuba, který vyběhal neskutečně v poli a Michal který držel ostatní klidem

Kameňáci - Old Boys B

(Vašek, 9. 5. 2019 18:09)

Odlozeno - spatny hriste (predbezny termin odlozeneho zapasu 16.5)

Žáci-Kameňáci 2:4

(Bednář M., 3. 5. 2019 22:18)

DDB - Obřany A

(Tom T., 3. 5. 2019 8:10)

Krásné počasí, studené pivo, tvrdé hřiště a luxusní mičudka:-) Dík Karlovi, který se ač jako divák, zhostil skoro dobrovolně role hlavního rozhodčího. A velký respekt soupeři za jejich sportovní gesto...

Lískovec - DDB 1 : 0

(Karel, 24. 4. 2019 21:04)

My dnes poprvé venku, zápas vyrovnaný, tuhý boj, spousta chyb z nerozehranosti. Hřiště poněkud slabší, snad se to bude zlepšovat. Remízy až do předposlední dvojky kdy asi rozhodlo lepší blokování domácích hráčů. Nejlepší hráči - těžko říct všichni střídali výborné balony s občasnými chybami